Meksa Duyurular

DUYURULAR

Duyurular

TAHSİL VE TALEP EDİLMEYEN EMANET VE ALACAKLARIN ZAMAN AŞIMINA UĞRAMASINA İLİŞKİN DUYURU

Tahsil ve talep edilmeyen emanet ve alacakların zaman aşımına uğramasına ilişkin duyuru yatırımcılarımızın bilgisine sunulmuştur.

Meksa Portföy Yönetimi Sermaye Arttırım Hakkında

Şirketimizin 10.000.000-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, çıkarılmış sermayesinin 3.500.000-TL den tamamı nakden karşılanmak sureti ile 750.000-TL artırılarak 4.250.000-TL ye artırılması

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhr. İht. A.Ş Hakkında

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhr. İht. A.Ş 'nin 1 TL nominal değere tekabül eden beher pay için belirlenen 1,98 TL'den sabit fiyatla talep toplama ve satış yöntemiyle satışa sunulacaktır.

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin SPK tarafından onaylanan Halka Arz İzahnamesi 29.12.2017 tarihinde yayınlanmıştır.

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin SPK tarafından onaylanan Halka Arz İzahnamesi 29.12.2017 tarihinde yayınlanmıştır.

Yatırımcı Tazmin Merkezi’nin Pay Satış Duyurusu Hakkında

Yatırımcı Tazmin Merkezi’nin Pay Satış Duyurusu yatırımcılarımızın bilgisine sunulmuştur.

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes. İhr. İth. A.Ş ‘nin Halka Arzı Hakkında

Halka arzına ilişkin aracılık faaliyetlerini yürüttüğümüz Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes. İhr. İth. A.Ş’nin halka arzın gerçekleşmesi durumundaki yönetim kurulu kararı yatırımcılarımızın bilgisine sunulmuştur.

Meksa Portföy Prime Serbest Fon İzahname Değişikliği Hakkında Duyuru (22.05.2017)

Meksa Portföy Prime Serbest Fon İzahnamesinde değiştirilen maddelerin eski ve yeni halleri aşağıda yatırımcılarımızın bilgisine sunulmuştur.

Meksa Portföy İkinci Değişken Fon İzahname Değişikliği Hakkında Duyuru (16.05.2017)

Meksa Portföy İkinci Değişken Fon İzahnamesinde değiştirilen maddelerin eski ve yeni halleri aşağıda yatırımcılarımızın bilgisine sunulmuştur.

Meksa Portföy Birinci Değişken Fon İzahname Değişikliği Hakkında Duyuru (16.05.2017)

Meksa Portföy Birinci Değişken Fon İzahnamesinde değiştirilen maddelerin eski ve yeni halleri aşağıda yatırımcılarımızın bilgisine sunulmuştur.

ADAPAZARI İRTİBAT BÜROSU KAPANMA KARARI HAKKINDA

Adapazarı İrtibat Büromuzun kapanması hakkında duyuru...

Meksa Portföy Yönetimi Sermaye Arttırım Hakkında

T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun 04.04.2017 tarih ve 12233903-335.06-E.4226 sayılı yazısı ile Şirketimizin 10.000.000-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, çıkarılmış sermayesinin 2.000.000-TL den tamamı nakden karşılanmak

Mistral GYO Fiyat Tespit Değerlendirme Raporu

Mistral GYO Fiyat Tespit Değerlendirme Raporu

E-Bültenimize Kayıt Olun.

Tüm yenilik ve bilgilendirmelerden haberdar olun!